E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Real Madridi në shok: Alaba pret thirrjen e Barcelonës

Duhet lexuar

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Diego Forlan: Barcelona gaboi me Suarezin, sikurse Real Madridi me Ronaldon

Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka folur për Luis Suarezin, duke thënë se Barcelona nuk është dashur...

Oda e Hotelerisë: Sallat e dasmave të hapen në prill

Oda e Hotelerisë e Kosovës, ka paralajmëruar mosrespektim të masave eventuale  të cilat kufizojnë punën e tyre, duke kërkuar...

E ardhmja e David Alabas është shumë e paqartë me lojtarin që ende nuk e di se ku do të transferohet.

Tashmë është e ditur se mbrojtësi austriak nuk do të qëndrojë te Bayern Munichu dhe kontrata e tij skadon në këtë verë.

U raportua fillimisht se Alaba ka arritur marrëveshje me Real Madridin dhe kalimi i tij te Los Blancos është mbyllur.

Mirëpo, babai i tij dhe agjenti Pini Zavahi kanë bërë ndërhyrjen e fundit, duke i ofruar Barcelonës shërbimet e lojtarit.

Sipas asaj që raporton tani Sky Sport Germany, Alaba tani është duke e pritur një telefonat nga skuadra katalunase.

Raportet e mira të Zahavit me Joan Laoprtan, që është kandidat për president të Barcelonës, ka bërë që mbrojtësi të injorojë një kalim te Real Madridi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka cunami në Zelandën e Re, publikohen pamjet e dallgëve që kishin frikësuar banorët

Agjencia për situata emergjente në Zelandën e Re, ka tërhequr paralajmërimin për një cunami të mundshëm pas një serie...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -