E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Duhet lexuar

spot_img

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait.

Ajo iu afrua babait dhe nuhati, por aroma nuk e kënaqi.

Ajo filloi të kollitej dhe të qeshte.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga ViralHog.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img