E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

PSG të pakënaqur me situatën e Mbappes, thuhet se do të ulin çmimi për klubet e interesuara

Duhet lexuar

spot_img

Paris Saint-Germain po humbet durimin për rinovimin e kontratës me Kylian Mbappe dhe janë të gatshëm të ulin çmimin e tij për klubet e interesuara.

Marrëveshja aktuale e Mbappes është deri në verën e vitit 2022 dhe në rast se të dy palët nuk arrijnë një marrëveshje për të zgjatur qëndrimin e tij, PSG mund ta humbasë atë falas verën e ardhshme.

Sipas Le Parisien, te PSG është rritur pakënaqësia, pasi situata është e pakëndshme sepse të dy palët ende nuk kanë arritur marrëveshje dhe klubi është i gatshëm të ulë kërkesat e tyre për transferim.

Çmimi i kërkuar për Mbappen do të jetë midis 120 deri 150 milionë euro nëse një klub dëshiron të bëjë një lëvizje këtë verë.

Ndërkohë, Mbappe është ankuar së fundmi për kritikat e tepruara që ai ka pësuar këtë sezon në Francë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img