E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Profesori Maloku rrëfen bisedën e fundit që bëri me Cimën në QKUK, derisa po trajtoheshin për Covid

Duhet lexuar

spot_img

Profesori universitar Fadil Maloku, i cili pak kohë më parë fitoi betejën me Covid, rrëfen bisedën që bëri në emergjencë në QKUK me Cimën kur ata po trajtoheshin në spital për Covid.

”Fjalët e tij ishin; “Prof. A edhe Ti këtu a…Ai iku, kurse unë ymërli u ktheva!” shkruan Maloku në Facebook.

Maloku tregon se me humoristin Cima ishin edhe komshinj në Prishtinë.

Postimi i plotë:

Komshiu im Cima, na la!Iku në botën e amëshimit. Për herë të fundit u takova me te në emergjencë, ku që të dytē ishim në kontroll…! Fjalët e tij ishin; “Prof. A edhe Ti këtu a…Ai iku, kurse unë ymërli u ktheva! Zoti e mêshiroftë!spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img