E martë, 28 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Prishtinës i shtohet edhe një biznes tjetër i cili merret me elektrikë, ujë e nxemje

Duhet lexuar

spot_img

Zanatet e ndryshme janë të përhapura edhe në vendin tonë, dyqane e biznese të cilat merren me zanate të ndryshme janë në rritje çdo ditë.

Me instalime elektrike e poashtu edhe ato hidraulike merren shumica e popullësisë, e një biznes i tillë po hapet më datën 15 maj në Prishtinë.

Pjesë, instalime dhe servisime të nxemjeve, elektrikës, kanalizimeve dhe ujit në përgjithësi do të ofrojë Prime Install, i cili biznes do të hapet në lagjen Emshir të kryeqytetit me datën 15 maj 2021.

No photo description available.

Agon Zeneli – pronar i biznesit Prime Install, përmes një postimi në Facebook ka ftuar miqtë dhe të afërmit e poashtu të gjithë ata të cilët do të kenë dëshirë të shohin se çfarë ofron ky biznes, të marrin pjesë në hapjen e tij nesër më datën 15.05.2021

No description available.

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo