E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Presidentja Osmani takohet me ekipin e xhudos: Lartësuat flamurin e Kosovës nëpër botë

Duhet lexuar

spot_img

Ajo është një nga këngëtaret më të njohura në botë, dhe aktualisht është në Australi pasi është zgjedhur si gjyqtare e “The Voice”.

Por Rita Ora dëshmoi të hënën se nuk merr gjithmonë trajtimin VIP.

Ylli i muzikës pop, 30 vjeçe, u ndal nga një supermarket Woolworths në New South Wales për të blerë ushqime para se të nisej në një pushim të shkurtër.

Ajo kishte të veshur një palë pantallona të bardha dhe një triko pa rripa kur vizitoi dyqanin.

Pasi bleu ushqim dhe gjërat e domosdoshme, Rita udhëtoi për në vendin luksoz Sweven Estate në lumin Hawkesbury.

Prona ofron komoditet e privatësi dhe kushton afërsisht gjashtë mijë dollarë për një natë.

Shtëpia është ‘gdhendur në sipërfaqen ekzistuese të shkëmbit në brigjet e lumit Hawkesbury’, sipas një liste të pasurive të patundshme.

Ajo përmban tavane të lartë, një zonë të gjerë dhe hapësirë në natyrë për grill dhe është e përshtatshme deri në 13 persona.

Mysafirët gjithashtu mund të shijojnë një kinema në natyrë dhe të kalojnë kohën në plazhin privat.

Rita udhëtoi në Australi në fillim të shkurtit për të filmuar për sezonin e ri të “The Voice of Australia”.

“Unë jam vërtet mirënjohëse që jam ftuar këtu për të qenë pjesë e The Voice këtë vit”, tha ajo për Daily Telegraph.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img