E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja tregon prapaskenat

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Këngëtarja kosovare, Vera Smolica, mori jo pak vëmendje me foton e fundit të hedhur në Instagram, ku pozoi me të brendshme në dëborë.

Fotoja mori shumë komente, ndërsa po të shumta ishin edhe pëlqimet për trupin e këngëtares.

Në një lidhje me Skype për “Ftesë në 5”, ajo tregoi prapaskenat e kësaj fotoje, ndërsa tha se iu deshën 7 minuta dhe se ‘asistuan’ pesë shoqe.

“Isha me pushime me shoqet, po bënim foto të bukura dhe thash ok, po dal nga jacuzzi dhe po bëj një foto të tillë. Me sportin e shoqeve, se ishin 5 shoqe që po më shkrepnin foto nga të gjitha sfondet. Mu deshën 7 minuta, që në dëborë janë mjaftueshëm për t’u ftohur, por fatmirësisht nuk ndodhi”, tha ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -