E enjte, 30 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Pozat atraktive të Melindës me bikini

Duhet lexuar

spot_img

Melinda Ademi tërheq vëmendjen e fansave të saj secilën herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Më shumë se 1.1 milion është numri i ndjekësve të saj në Instagram, të cilët presin postimet e reja të këngëtares.

Gjatë të enjtes, Melinda i ka shpërndarë disa fotografi, në të cilat ka pozuar me bikini.

(Foto: Instagram/melindaademi)

Ajo shfaqet atraktive duke vënë në plan të parë figurën trupore, ndërsa seti fotografik ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

Sa i përket karrierës muzikore, këngëtarja para një jave publikoi bashkëpunimin me Nora Istrefin dhe Gjikon, i cili numëron 7.5 milionë shikime në YouTube.

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo