E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Portret familjar, Gold AG publikon imazh me partneren dhe djalin e tyre

Duhet lexuar

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...

Arian Agushi vazhdon përkushtimin familjar prej se është bërë baba i një djali.

Reperi, i njohur me emrin artistik, Gold AG dhe partnerja e tij, Ermira Shkodra, më 28 nëntor të vitit 2020 u bënë prindër për herë të parë.

Çifti zgjodhi që ta pagëzojë me emrin Gueril fëmijën e tyre të parë, ndërsa tashmë ai ka edhe profil në rrjetet sociale.

(Foto: Instagram/dr.ermirashkodra)

Gold AG dhe Ermira kohë pas kohe shpërndajnë imazhe të ndryshme, në të cilat e përfshijnë djalin e tyre.
Kësaj radhe, çifti ka pozuar së bashku me fëmijën e tyre dhe fotografinë e kanë shpërndarë në profilet e tyre.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -