E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Policia konfiskon 200 euro të falsifikuara në Gjilan

Duhet lexuar

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...

Zyrtari i LDK-së i reagon nënkryetarit të partisë: Lojë e ndyrë

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Rugova, ka reaguar lidhur me deklaratën e nënkryetarit të partisë, Imri Ahmeti,...

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se ka konfiskuar 200 euro të dyshuara si të falsifikuara në Gjilan.

Rasti i parë ka ndodhur në rrugën Malishevë-Gjilan ku viktima ka njoftuar se në marketin e tij, dy të dyshuar të pa njohur kanë paguar me një monedhe prej 100€ e cila dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha e dyshuar është konfiskuar. Rasti nën hetime.
Kurse rasti tjetër ka ndodhur në Lagjen Arbëria po ashtu në Gjilan, ku viktima ka njoftuar po ashtu se në marketin e tij dy të dyshuar të pa njohur kanë blerë gjëra ushqimore të cilat i kanë paguar me një monedhe prej 100€ e cila dyshohet të jetë e falsifikuar. Monedha e dyshuar është konfiskuar. Rasti nën hetime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nëntë viktima dhe 548 raste të reja me coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit 9 persona të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -