E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Policia e Kosovës shton kontrollet

Duhet lexuar

spot_img

Policia e Kosovës po vazhdon zbatimin e masave anti-COVID.

Me qëllim të parandalimit të përhapjes së pandemisë Covid-19 dhe zbatimit të masave që kanë për qëllim ruajtjen e shëndetit publik, Policia e Kosovës me njësitet e saja policore po vazhdon realizimin e detyrave dhe përgjegjësive policore në nivel vendi

dhe zbatimit të masave që kanë për qëllim ruajtjen e shëndetit publik,

See More

May be an image of street and road
May be an image of car
May be an image of car, street and road
May be an image of road and street
spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img