E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Policia e Kosovës i kthen qytetarit 800 euro të humbura

Duhet lexuar

spot_img

Në orët e mesditës së sotme, dy zyrtarë policorë të Stacionit Policor Vushtrri, derisa ishte në detyrë, patrullim në këmbë në sheshin “Hasan Prishtina” në Vushtrri, kanë gjetur një shumë prej 800 eurove.

Pas ndërmarrjes së masave hetimore-operativë dhe veprime procedurale, është arritur të identifikohet personi, të cilit i kishin humbur paratë. Pas procedurave të verifikimit, shuma e parave i është dorëzuar personit që i kishin humbur.

Qytetari, të cilit i kishin humbur paratë, ka falënderuar Policinë e Kosovës dhe ka shprehur falënderimin e tij për profesionalizimin dhe punën e kryer në shërbim të qytetarëve të vendit, njofton Policia e Kosovës.

 

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img