E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Përshëndetjet e “ngrohta” të Osmanin dhe Konjufcës me liderët e partive opozitare

Duhet lexuar

spot_img

Dy deputetët e zgjedhur nën listën e Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca dhe Vjosa Osmani kanë biseduar shkurtazi me liderët e partive opozitare.

Konjfuca në sallën e Kuvendit u pa duke diskutuar me kryetarin në detyrë të PDK-së, Enver Hoxhaj, ndërsa Osmani e cila është edhe ushtruese detyre e presidentit u përshëndet me kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Ndërkohë që pas formimit të Komisionit të përkohshëm për verifikimin e kuorumit dhe të mandateve të deputetëve të zgjedhur, Kuvendi ka shkuar në pauzë 20 minutëshe.
spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img