E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Përqafimi në lot i partneres së McGregor, pas nokautit nga Poirier

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Conor McGregor ka përjetuar një moment emocional me të fejuarën e tij shtatzënë, Dee Devlin, pas humbjes nga Dustin Poirier në kuadër të ‘UFC 257’.

Irlandezi i famshëm pësoi humbjen e tretë në karrierën e tij, ndërsa ky ishte nokauti i parë për të.

Dhe padyshim se këtë e ka përjetuar dhimbshëm partnerja e tij, e cila ishte në lot gjatë përqafimit të 32-vjeçarit.

Kamerat e kanë kapur McGregorin duke u përqafuar me partneren e tij, të cilës i propozoi martesë në verën që lamë pas.
Çifti ka dy fëmijë bashkë, Conor Jr (trevjeçar) dhe Croia (dyvjeçare), ndërsa janë në pritje të fëmijës së tretë.

Devlin i ka qëndruar pranë mashkullit të saj edhe në momentet më të vështira dhe e ka motivuar për t’u rikthyer.

Për herë të parë, McGregor në UFC u mposht nga Nate Diaz në mars të vitit 2016, por iu hakmor disa muaj më pas. Humbja e tij e dytë ishte në vitin 2018 nga rivali i përbetuar Khabib Nurmagomedov.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -