E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Për shkak të kësaj videoje, Hollanda e ndaloi grumbullimin e njerëzve që s’janë nga e njëjta familje

Duhet lexuar

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Zvicra ndalon mbulimin e fytyrës, vjen reagimi i myslimanëve

Zvicra votoi ngushtë në një referendum për të ndaluar gratë të veshin burka ose veshjet që mbulojnë fytyrën në...

MC Kresha dhe Lyrical Son lansojnë këngën e re “Criminal Immigrant”

Dyshja e njohur, MC Kresha dhe Lyrical Son, janë ndër më të dashurit për publikun shqiptar. Ata tashmë e kanë...

Një video që shfaq tre oficerë policie duke luajtur në dëborë në qendër të Amsterdamit, duke u grumbulluar me qytetarë, provokoi reagime të shumta dhe autoritetet pretendojnë se kjo ishte shkelje e masave epidemiologjike.

Pasi sasi jashtëzakonisht e madhe e borës ra nëpër Hollandë fundjavën e kaluar, një “përplasje” shpërtheu midis policisë dhe kalimtarëve në Sheshin Dam të Amsterdamit.

Shumë komentuan në mediat sociale se ky ishte një veprim i mirë, ​​por disa shkruan se policia duhet të jetë një model në respektimin e masave kufizuese.

Më pas, qeveria Hollandeze lëshoi ​​një dispozitë të re, dimërore që grumbullimi lejohej vetëm midis anëtarëve të së njëjtës familje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -