E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Patinatorët rrezikuan të mbyteshin në ujë të ngrirë, kur akulli u thye në Amsterdam

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Një grup patinatorësh rrezikuan të mbyteshin në ujë të ngrirë, kur akulli mbi të cilin po lëviznin u thye në Amsterdam.

Gjithçka ndodhi krejt papritur, ndërsa ishin kalimtarët e rastit që ju dhanë ndihmën e parë.

Një grup patinatorësh rrezikuan të mbyteshin në ujë të ngrirë, kur akulli mbi të cilin po lëviznin u thye në Amsterdam.

Gjithçka ndodhi krejt papritur, ndërsa ishin kalimtarët e rastit që ju dhanë ndihmën e parë.

Një video e postuar në mediat sociale tregon një grup prej të paktën gjashtë personash duke u tërhequr nga një kanal nga kalimtarët duke përdorur shkopinj litari dhe hokej, disa duke e vënë veten në rrezik, shkruan oranews.tv.

Ngrirja e rrallë e kanalit në Holandë nuk ndodhte që nga viti 2018, duke tërhequr shumë patinatorë akulli gjatë fundjavës.

Megjithatë zyrtarët vazhdimisht parlajmëruan për rrezikun që u kanosej patinatorëve pasi temperaturat e ngrohta po shkrijnë akullin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -