E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Pasi u nda nga Patrisi, Tuna shet banesën në Prishtinë

Duhet lexuar

spot_img

Ka disa javë tashmë që thashethemet për një ndarjen të Tunës dhe Patris Berishës po vazhdojnë.

Derisa Tuna e ka larguar nga lista e miqve në Instagram Patrisin, ky i fundit e ka mohuar kategorikisht se nuk bëhet fjalë për ndarje në prononcimet që ka dhënë për media.
Por, derisa këto lajme kanë qarkulluar, Tuna në një njoftim shihet se ka qitur banesën e saj në shitje.

Banesa e saj është lajmëruar në një agjencia të shitjes se patundshmërive dhe është e madhësisë 58 metra katror.

Kjo banesë ishte blerë në kohën kur Tuna gëzonte popullaritetin më të madh në trojet shqiptare dhe se ajo ishte në lidhje me Cozman.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img