E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Pas ndarjes nga Tea, ndjekësja i propozon Beartit dhe kjo është përgjigja e tij

Duhet lexuar

spot_img

Ka pak ditë që çifti i shumëpërfolur i “Përputhen”, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni i kanë dhënë fund lidhjes.

Dyshja u ndanë me akuza ndaj njëri-tjetrit, duke treguar secili versionin e tij për arsyet që i çuan në ndarje.

Në profilin e tij në Instagram, Bearti i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, që ishin kureshtar të dinin më shumë për të.

Por, një ndjekëse i shkroi “A lidhna bashk. Je shum i mir”.

Përgjigja e Beartit ishte e prerë “90% pyetjeve jan keshtu, jo sjam duke mendu per asnje lloj lidhje per momentin”.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img