E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Pas lansimit të këngës së re, Luana Vjollca nis pushimet në Turqi

Duhet lexuar

spot_img

Ajo ditë më parë solli një nga projektet më të veçanta që ka realizuar deri më tani.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Luana Vjollca, e cila solli këngën e re të quajtur “1 Mijë Vjet”.

Derisa po shijon suksesin e këtij projekti, biondja ka nisur pushimet në Turqi në një nga resorted luksoze atje.

E nga ky destinacion, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat rrëmbeu vëmendje me paraqitjen joshëse.

E veshur në një fustan shkëlqyes ari e triko të shkurtër të zezë, ylli i “Shiko Kush Luan” duket në formë të mahnitshme.

Sidoqoftë, Luana mes shumë gjërash nuk zbuloi se me kë po kalon pushimet pavarësisht se aludimet janë nga më të ndryshmet.

Luana Vjollca (Foto: Instagram)

“1 Mijë Vjet” përndryshe për pak ditë ka mbledhur mijëra klikime në platformën YouTube.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo