E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Pas aksionit të policisë, arrin një ambulancë para Ministrisë së Bujqësisë

Duhet lexuar

spot_img

Pas këtij aksioni në oborrin e Ministrisë Bujqësisë ka shkruar një autoambulancë.

Ende nuk dihet arsyeja pse kjo ambulancë gjendet para Ministrisë së Bujqësisë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img