E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Paris Hilton fejohet për të katërtën herë

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Paris Hilton është fejuar.

I dashuri i Hilton, Carter Reum i propozoi yllit të famshëm gjatë fundjavës pas një viti takimesh. Ajo konfirmoi lajmin në faqen e saj të internetit dhe në Instagram, duke e quajtur Carter Reumin “shpirtin e saj të binjak”, shkruan CNN.

“Kur të gjeni shokun tuaj të shpirtit, ju nuk e dini vetëm atë. Ju e ndjeni atë”, shkroi Hiltonnë mbishkrimin e fotografive të fejesës.

 

“Dashuria ime dhe unë kemi qenë së bashku që nga takimi ynë i parë dhe për ditëlindjen time, ai organizoi një udhëtim të veçantë në parajsën tropikale. Ndërsa ecnim për darkë përgjatë plazhit, Carter na çoi në një kabanë të zbukuruar me lule dhe ra në njërin gju. Unë thashë po, po për gjithnjë. Nuk ka askënd me të cilin do të preferoja të kaloja përgjithmonë”.

Disa nga miqtë e Hiltonit lanë komente për të pas njoftimit. Kris Jenner shkroi një koment duke theksuar: “Urime! Kështu të ngazëllyer dhe të lumtur!”, Rachel Zoe shkroi, “kaq e lumtur për ty.” Heidi Klum shkroi: “Urime. Jam shumë e lumtur për ju të dy. Ju dërgoj shumë dashuri”.

Dhjetorin e kaluar, Hilton i bëri një dedikim të dashurit në Instagram, duke thënë se ai e bën atë të ndihet si një princeshë.

“Gëzuar 13 vjetorin e përvjetorit dashuria ime! Ti më bën të ndihem sikur jam në një përrallë të Disneyt. Më pëlqen të jem princesha jote!. Asnjëherë në ëndrrat e mia të egra nuk mund të kisha ëndërruar një dashuri kaq perfekte dhe të veçantë! Ti je me të vërtetë ëndrra ime e realizuar! Djali im i ëndrrave përgjithmonë dhe unë jam aq e lumtur dhe mirënjohëse që isha bërë me porosi për ty dhe ti për mua”, kishte shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -