E premte, 20 Maj, 2022
No menu items!
spot_img

Pamja që mund t’iu kenë ikur: Messi e shmangu Kroosin si të ishte një kon stërvitës

Duhet lexuar

spot_img

Vitet kalojnë për Lionel Messi dhe karriera e tij po shkon drejtë përfundimit, mirëpo magjia e tij shfaq pamje sikur të ishte në ditët e tij më të mira.

Edhe pse Barcelona pësoi humbje 2-1 si mysafir i Real Madridit në të shtunën e javës së kaluar, ylli argjentinas prodhoi disa momente magjie.

Lojtari 33-vjeçar për një çast ka arritur të turpëroi njërin ndër mesfushorët më të mirë në botë, Toni Kroos.

Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë arriti të shmangë gjermanin si të ishte një kon stërvitës.

Padyshim se ky moment ka bërë bujë në rrjete sociale, duke ditur për nivelin e lartë të lojës që kanë të dy lojtarët.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo