E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Pal Lekaj: Tubimi përmbyllës në Prishtinë i fushatës për zgjedhje të parakohshme të 14 Shkurtit është vula e fitores sonë, i planit tonë, i sigurisë dhe i dinjitetit

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...
Anë e mbanë vendit u takuam me shumicën e qytetarëve, ndëgjuam kërkesat dhe nevojat e tyre, u prezentuam programin më të mirë për zgjidhjen e problemeve të tyre, ndërsa ata na treguan që ne jemi në rrugën e duhur për qeverisjen e re dhe për sigurinë e shtetit në krye me Presidentin në ardhje Z. Ramush Haradinaj.
Aleanca do të jetë e fokusuar në punë dhe zhvillim që nga dita e parë dhe nuk do të ndalet për asnjë moment përballë pengesave dhe vështirësive.
Duke u siguruar që tash do ta kemi edhe Presidentin si mburojë dhe forcë të vendit, ne do të jemi më të qetë dhe rruga jonë drejt zhvillimit do të jetë më e lehtë.
Të dielën e 14 Shkurtit, jeni ju që vendosni për ne dhe jemi ne që do të punojmë për të mirën tuaj.
Duke votuar numrin 135 ju e vërtetoni që jeni të përkushtuar për të parë vendin drejtë zhvillimit të pakthyeshëm dhe të sigurtë dhe duke votuar numrin 7 brenda listës së Aleancës më jepni nderë dhe përgjegjësi për të punuar pa rezervë dhe pa dallime.
Dalshim faqebardhë.
1️⃣3️⃣5️⃣✅ AAK 7️⃣✅ PAL LEKAJ

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -