E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Pal Lekaj: Njëherit u jam shumë falenderues për përkrahjen e madhe që më keni jap mua dhe Aleancës

Duhet lexuar

Te Liqeni i Badovcit, grabitësit plagosin dy persona të kompanisë së sigurimit – transportonin para

Dy persona janë plagosur me armë zjarri të hënë pasdite në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Sipas Policisë së Kosovës, plagosja kishte ndodhur...

Pas vendimeve të PZAP-it, në vend të Adrijana Hoxhiq, Duda Balje mund të bëhet deputete

Eugen Cakolli nga Instituti Demokratik i Kosovës bëri të ditur se bazuar në rezultatet e deritanishme dhe nëse vendimet...

E konfirmon Abdixhiku: Po, do të jem kandidat për kryetar të LDK-së

Lumir Abdixhiku do të jetë kandidat për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Kështu ka njoftuar vet ai përmes një...
Në Klinë mbajtëm tubimin e madh bashkë me Presidentin në ardhje z. Ramush Haradinaj dhe me kandidatët për deputet dhe deputete.
Në numër të madh ishin përkrahësit tonë pa marr parasysh motin duke i dhënë mbështetje Presidentit tonë të ardhshëm dhe gjithë kandidatëve.
Puna e madhe e Kryetarit Zenun Elezaj ka treguar që Aleanca është e fokusuar për arritshmëri dhe efekte të larta gjatë proceseve të punës.
Njëherit u jam shumë falenderues për përkrahjen e madhe që më keni jap mua dhe Aleancës.
Voto 135 ✅ AAK 7✅ PAL LEKAJ

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Te Liqeni i Badovcit, grabitësit plagosin dy persona të kompanisë së sigurimit – transportonin para

Dy persona janë plagosur me armë zjarri të hënë pasdite në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Sipas Policisë së Kosovës, plagosja kishte ndodhur...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -