E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Pal Lekaj: Ne si Aleancë me programin tonë qeverisës do të kujdesemi që të punojmë sa më shumë për hapjen e vendeve të reja të punës

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Sot bashkë me kandidaten për deputete Burbuqe Bakija Deva, ishim në vizitë tek Kompania RRONI Fer ShPK, me pronar z. Labinot Kameri, kompani e cila mirret me saldimin e rrjetave dhe armaturës klasike si dhe ka të punësuar 120 punëtor dhe pritet të zgjerohet edhe më shumë.
Ne si Aleancë me programin tonë qeverisës do të kujdesemi që të punojmë sa më shumë për hapjen e vendeve të reja të punës dhe t’i ndihmojmë ndërmarrjet në krijimin e kushteve më të mira të punës!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -