E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Pal Lekaj: Ndjenjë e veçantë të takohemi me luftëtarin tonë të lirisë pas 23 viteve

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.
Ndjenjë e veçantë të takohemi me luftëtarin tonë të lirisë pas 23 viteve, të cilit i shëruam plagët e luftës së bashku me Dr. Fehmi Vula.
Lufta në Kosovë ka shkaktuar shumë dhimbje, plagë dhe tortura. Të bashkuar përballuam të gjitha sfidat.
Vazhdojmë, të pathyeshëm!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -