E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Pal Lekaj: Kënaqësi e veçantë me fillu mëngjesin me hasjanët e bukës dhe të traditës

Duhet lexuar

Biden duhet t’i ndihmoj Kosovës si dikur, BE-ja po punon kundër tyre

Në Konferencën e Sigurisë në Mynih muajin e kaluar, Presidenti Joe Biden siguroi aleatët europianë se Amerika është rikthyer...

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...
Kënaqësi e veçantë me fillu mëngjesin me hasjanët e bukës dhe të traditës.
Kafja e mëngjesit shijon më mirë me njerëz të devotshëm.
Faleminderit shumë për pritjen nga banorët e fshatit Ujz dhe Pnish!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Biden duhet t’i ndihmoj Kosovës si dikur, BE-ja po punon kundër tyre

Në Konferencën e Sigurisë në Mynih muajin e kaluar, Presidenti Joe Biden siguroi aleatët europianë se Amerika është rikthyer...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -