E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Duhet lexuar

spot_img

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i gatshëm për të luftuar dhe të etur për sukses dhe përmirësim.

Rikthimi i tyre i madh mori një goditje kundër Paris Saint-Germain dhe Cadiz, por katalanasit janë përsëri në rrugën e duhur si në La Liga Santander ashtu edhe në Copa del Rey.

Skuadra e Ronald Koeman kishte një gëzim të madh që nuk ishte përjetuar në “Camp Nou” për një kohë të gjatë, por ndodhi të mërkurën në mbrëmje.

Pavarësisht se tribunat ishin bosh, skuadra bëri një rikthim që zakonisht frymëzohen kur ka shumë njerëz në stadium.

Barcelona mori një fitore të rëndësishme në La Liga kundër Sevillas në fundjavë, e cila i lejoi ata të konfirmonin kthimin e tyre në garën për titull.

ë mërkurën, ata përfunduan një rikthim prej dy golave disavantazh për të arritur në finalen e Copa del Rey.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Vjosa Osmani takoi ministrin Mehaj dhe komandantin Rama, flasin për ngritjen e kapaciteteve të FSK-së

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, sot priti në takim koordinues për çështje të mbrojtjes ministrin e Mbrojtjes,...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img