E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Oriola Marashi shfaqet mahnitëse gjatë realizimit të një fotosesioni

Duhet lexuar

spot_img

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është ndër më të dashurat për momentin.

Puna në fushën e modelingut nuk ka të ndalur, teksa përherë merr vëmendjen e mijëra fansave.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka ndarë prapaskenat e fotosesionit të ri.

Foto: Instastory

Duket se Oriola ka zgjedhur një vend mjaft mahnitës, ndërsa e veshur me një fustan merrte poza nga uji.

Si duket ajo e kishte pak problem që të ecte, teksa u ballafaqua me disa vështirësi gjatë përfundimit të setit fotografik.

Foto: Instastory

Vlen të përmendet se modelja është duke pushtuar pistat e modës në vende të ndryshme të botës.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img