E diel, 26 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Oriola Marashi mahnit në fotografitë me bikini shumëngjyrëshe

Duhet lexuar

spot_img

Ajo është njëra nga modelet shqiptare që merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për Oriola Marashin që tashmë është kthyer në një nga personazhet më përfolura në shtypin rozë.

Bukuroshja, e cila numëron mijëra ndjekës në rrjete sociale, së fundmi ka befasuar me disa poza në bikini.

Oriola Marashi (Foto: Instagram)

Dukjen e ka kompletuar me një kapelë plazhi e me një ‘look’ më të thjeshtë që e ka bërë të duket edhe më joshëse.

Komplimentet ndërkaq në pjesën për komente kanë qenë të shumta duke e përgëzuar për linjat e bujshme trupore.

Oriola ndryshe tani ka arritur marrëveshje me brende të ndryshme botërore përfshirë këtu edhe markën ‘Guess’.

Ajo është bërë po ashtu imazh i shumë markave të njohura edhe në trojet shqiptare. 

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo