E shtunë, 25 Mars, 2023
No menu items!
spot_img

Oriola e bën sërish, mahnit me dukjen e saj

Duhet lexuar

spot_img

Sa herë që publikon fotografi të reja në profilin e saj në Instagram, Oriola Marashi tërheq vëmendjen e fansave dhe të faqeve rozë.

Shqiptarja e bukur që ndërton famë ndërkombëtare numëron më shumë se 555 mijë ndjekës në këtë rrjet social, të cilët kujdesen që t’i shohin të gjitha postime e saj.

Në disa poza të reja, Oriola ka mrekulluar me një fustan që ia thekson në tërësi figurën mahnitëse trupore.

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

Ditë më parë, ajo publikoi të tjera fotografi, e veshur me një fustan të kaltër që ekspozonte linjat e mrekullueshme të bukuroshes.

(Foto: Instagram/oriolamarashi)

Modelja shqiptare ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe komplimente të shumta për dukjen e saj duke përfshirë edhe personalitete të njohura të skenës sonë.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo