E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

OnePlus 9 dhe OnePlus 9 Pro tani më zyrtarisht

Duhet lexuar

spot_img

Telefonat e rinj OnePlus 9 dhe OnePlus 9 Pro janë tani zyrtar, dhe të dy telefonat vijnë me një sërë specifikash të nivelit të lartë dhe premium.

Tani ka dalë një video abalizë / vështrim për të dy modelet në gamën e OnePlus 9 në një video të re nga Mrwhosetheboss, e cila zbulon më shumë detaje rreth pajisjeve.

Të dy pajisjet vijnë me një procesor Qualcomm Snapdragon 888 dhe një opsion zgjedhje prej 8 GB RAM dhe 128 GB ose 12 GB RAM dhe 256 GB memorie.

OnePlus 9 ka një ekran 6.55 inç AMOLED me një rezolucion FHD + prej 2400 x 1080 pikselëve dhe 9 Pro ka një ekran AMOLED 6,7 inç me një rezolucion QHD + prej 3216 x 1440 pikselëve.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img