E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Nushi: Kurti dhe Osmani të nxënë me pazare

Duhet lexuar

spot_img

Kështu tha Nol Nushi

Me gjithë këto vota, papërgjegjësi totale e Kurtit dhe Osmanit. Shtyj një orë, shtyj dy orë, shtyj një ligj tërhiq një ligj, na i kujtojnë institucionet e kaluara kur dikush lëshonte pe dicka, dikush dicka. Nuk mund të quhet ndryshe vecse Pazar.
Dy zv ministra njëri për keqpërdorim të kartelës. Nuk është vetëm Qazim Rrahmani që mundet ta ushtrojë detyrën e zvministrit nga komuniteti i tij. Zv.ministri tjetër është i Romani iniciativës, që është themelu nga lista Srpaska. Bash themeluesin e saj e bëri zëvendës në ministrinë e tij, për shkak të votave për presidentin. Pazari ka fillu qysh në kohën e zgjedhjeve.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img