E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Nushi i bënë thirrje Abdixhikut: Mos i bëni kuorumin Vjosa Osmanit

Duhet lexuar

spot_img

Nol Nushi nga Partia Social Demokrate i ka bërë thirrje LDK-së që mos t’ia bëjë kuorumin Vjosa Osmanit për t’u zgjedhur presidente e vendit.

Nga kjo parti po vlerësojnë se në këtë mënyrë të gjitha pozitat kyçe në shtet do të kapeshin nga një parti, në këtë rast Lëvizja Vetëvendosje.

“LDK-së, apo Lumirit i bëjë thirrje mos me e bo kuorumin Vjosa Osmanit, sepse të tri pozitat kryesore të shtetit do të jenë të kapura nga një parti. Vjosa Osmani është kali i trojës përbrenda LDK-së që e ka mundësu këtë rënie dhe tani janë harxhuar të gjitha arsyet që ajo të kthehet në LDK. I bëjë thirrje prapë LDK-së, ende ka mundësi me ndryshu vendimin”, u shpreh Nol Nushi
Ndryshe, Osmani e Abdixhiku pritet të takohen sërish për të biseduar rreth çështjes së presidentit, pas një takimi që kishin dy ditë më parë e që të dy e quajtën si shumë të frytshëm.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img