E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Numri 34 i Partisë Demokratike të Kosovës, Isak Shabani

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Isak Shabani lindi më 1964 ne fshatin Orllan. Studimet i ka përfunduar në Fakultetin e Mjekësisë në Universitetin e Prishtinës dhe studimet master në Kolegjin “ BIZNESI “ në menaxhimin e financave publike.

Punon në Ministrinë e Shëndetësisë. Në tri mandate ka qenë asamblist në Asamblenë Komunale të Podujevës.

Isak Shabani më 14 shkurt 2021, në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare do të kandidojë nga radhët e PDK-së për deputet të Kuvendit të Kosovës.

Ai po vazhdon fushatën e tij, në të cilat shihet se po ka përkrahje të madhe nga pjesëmarrësit dhe simpatizantët e PDK-së.

May be an image of 5 people and people standing

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -