E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Notat e lojtarëve: Liverpool 2-0 RB Lepzig, Salah me vlerësimin më të lartë

Duhet lexuar

spot_img

Liverpooli ishte komod (2-0) në triumfin ndaj RB Leipzigut në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e kampionëve.

Si skuadër fituese, Redsat kanë marrë notë mesatare më të lartë (6.89), në krahasim me ekipin gjerman (6.54).

Golashënuesi Mohamed Salah (7.7) ka vlerësimin më të lartë në këtë sfidë, derisa vlerësimi më i ulët ka shkuar për Emil Forsberg (6.0).

Vlerësimi i plotë i lojtarëve të të dyja skuadrave:

Notat e lojtarëve të Liverpoolit (Foto: WhoScored)

 

Notat e lojtarëve të RB Leipzigut (Foto: WhoScored)spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img