E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Nora Istrefi shfaqet me plot stil dhe tejet elegante në fotosesionin e ri

Duhet lexuar

spot_img

Ajo shquhet për stilin e veçantë dhe elegancën që transmeton përmes imazheve e videove të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren Nora Istrefi, e cila përflitet vazhdimisht për paraqitjet që bën.

Nëna e një vajze, që në Instagram numëron një milion ndjekës, ndan me fansat shpesh fotografi dhe në këto të fundit shfaqet në top formë.

Nora Istrefi (Foto: Instagram)

Ajo vjen e veshur me një palë pantallona të gjerë e një triko të bardhë, gjersa ka marrë disa poza tejet tërheqëse.

mazhet ndërkohë morën komplimente e mijëra pëlqime edhe në postimin e ndarë para disa orësh.

Nora Istrefi (Foto: Instagram)

Nora duhet theksuar se këtë kohë ka qenë më e tërhequr nga muzika, ndonëse ka paralajmëruar projekte të reja që pritet t’i sjellë ditëve në vazhdim.

Të fundit këngë e solli në shtator të vitit që lamë pas në duet me artistin Butrint Imeri.

Nora Istrefi (Foto: Instagram)

 

Nora Istrefi (Foto: Instagramspot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img