E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Nora Istrefi bëri ‘boom’ në rrjetet sociale, por çfarë ka kurdisur këtë radhë?

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Nora Istrefi, këngëtarja më e dashur për trevat Shqiptare, magjepsi tërë publikun dhe na zgjoi kureshtjen se për çfarë bëhej fjalë.

Nora, postoi në rrjetet sociale një set të ri fotografik i cili zgjoi shumë kureshtje tek publiku, se në çfarë projekti ishte duke punuar Nora tashmë.

Si gjithmonë atraktive, joshëse, duke shkëlqyer. A mund të jetë në lansimin e një videoklipi të ri apo të një biznesi të ri?

Këto imazhe u mirëpritën shumë nga fansat dhe u komplimentuan.

Norës i urojmë shumë suksese në atë se çfarë është duke zhvilluar dhe me plot entuziazëm po presim të zbulojmë se çfarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -