E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Njësia Speciale e ruan Albin Kurtin gjatë vizitës në Skenderaj, qytetarët brohorasin “Hashim Thaçi” dhe “UÇK”

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka vizituar pasditen e sotme komunën e Skenderajt.

Gjatë vizitës, një numër i konsiderueshëm i qytetarëve kanë brohitur ish-emrin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ku për këtë është vërejtur edhe një numër i madh i Njësisë Speciale të Kosovës, të cilët i kanë mundësuar Kurtit, të zhvillojë tubimin me qytetarët të cilët e përkrahin atë.

Në disa pamje që kanë rrjedhur në rrjetet sociale, qytetarët po ashtu dëgjohen duke brohoritur edhe “UÇK”, transmeton InKosova.

Theksojmë se ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi gëzon një përkrahje të madhe nga kjo anë, ndërsa me Kurtin kanë pasur në vazhdimësi kundërshtime të shumta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -