E mërkurë, 18 Maj, 2022
No menu items!
spot_img

Njësia Speciale e ruan Albin Kurtin gjatë vizitës në Skenderaj, qytetarët brohorasin “Hashim Thaçi” dhe “UÇK”

Duhet lexuar

spot_img

Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka vizituar pasditen e sotme komunën e Skenderajt.

Gjatë vizitës, një numër i konsiderueshëm i qytetarëve kanë brohitur ish-emrin e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ku për këtë është vërejtur edhe një numër i madh i Njësisë Speciale të Kosovës, të cilët i kanë mundësuar Kurtit, të zhvillojë tubimin me qytetarët të cilët e përkrahin atë.

Në disa pamje që kanë rrjedhur në rrjetet sociale, qytetarët po ashtu dëgjohen duke brohoritur edhe “UÇK”, transmeton InKosova.

Theksojmë se ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi gëzon një përkrahje të madhe nga kjo anë, ndërsa me Kurtin kanë pasur në vazhdimësi kundërshtime të shumta.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo