E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Një shtetas i Kosovës dhe një i Serbisë tentuan të kalojnë ilegalisht kufirin, arrestohen nga policia

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën kanë arrestuar dy persona, një shtetas të Kosovës dhe një të Serbisë, pasi të njëjtit kanë tentuar të kalojnë ilegalisht kufirin Kosovë-Serbi,

Vetura e dyshuar është sekuestruar, kurse të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohen në procedurë të rregullt.
Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj, njeri shtetas i Kosovës tjetri shtetas i Serbisë të cilët me një veturë me targa të Serbisë kanë tentuar të kalojnë ilegalisht kufirin Kosovë –Serbi. Vetura e dyshuar është sekuestruar, kurse të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohen në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -