E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Një shofer me fat – makina i rrëshqet në autostradë, teksa në drejtim të njëjtë po vinte një kamion !!!

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Një shofer në Minesota, teksa ishte duke vozitur humbi kontrollin e makinës dhe shpëtoi nga një aksident i madh.

Ai ishte duke vozitur jo me shpejtësi të madhe, por për shkak të reshjeve të mëdha të borës që kishte mbuluar autostradën, makina e tij rrëshqiti, duke bërë që ajo të sillej 360 shkallë në autostradë.

Për fat të mirë, nuk kishte ndodhur asnjë aksident aty, edhe pse në video shihet teksa një kamion po vjen në drejtim të tij, ai arriti të shmangej dhe të mos përplasej me të.

Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -