E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Një qytetar përplaset me Adriana Matoshin pasi e pyeti pse hyri në Vetëvendosje

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Aktorja e njohur, tashmë kandidate për deputete nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ia ka kthyer përgjigjen një komentuesit në Facebook, i cili e ka kritikuar pse e ka zgjedhur partinë e Kurtit për të hyrë në politikë.

Teksa postimet i ka të shpeshta, Matoshi nuk i ka të rralla as përgjigjet që ua kthen komentuesve.

Derisa dikush e ka pyetur pse ka shkuar në partinë e Kurtit e jo në PDK, pasi sipas tij lideri i LVV-së është mashtrues, kjo ka qenë përgjigja e aktores.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -