E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Një piton i madh u mbështoll nën një veturë në Australi, nevojitej një orë për ta larguar nga aty

Duhet lexuar

spot_img

Personat që e larguan gjarprin nga një veturë në Australia kishin të bënin me një piton që zvarritej pranë një tubi karburanti.

I gjithë ekipi kaloi më shumë se një orë duke larguar ngadalë gjarprin.

Gjithçka përfundoi siç duhet dhe gjarpri u lëshua në zonën e tij natyrore.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga Caters Clipsspot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img