E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Një nga telefonat më të mirë për lojëra arrin në mars

Duhet lexuar

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Në Gjakovë 5 persona arrestohen për prostitucion

Njësia për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore në Gjakovë dje ka arrestuar pesë persona të dyshuar për prostitucion. Në...

Mafinë çokollate me bademe dhe portokall

hija e freskët e çokollatës, ideale për tryezë festive… Përbërësit: – 200 g çokollatë, – 100 g bademe, – 50 g...

Telefoni që do të kënaqë të gjithë adhuruesit e lojërave video mund të vjen më herët sesa pritej.

Ai është Asus ROG Phone 5, i cili shumë lehtë mund të bëhet një nga telefonat më të mirë të lojërave të vitit (të paktën sipas njoftimeve), dhe do të prezantohet më 10 mars, e cila është një surprizë duke marrë parasysh që ne jemi modeli i mëparshëm, Asus ROG Phone 3, vitin e kaluar erdhi vetëm në korrik, raporton Android Authority.

Është akoma një mister i vogël pse nuk ka Asus ROG Phone 4.

Gjegjësisht, kompania vendosi të kapërcejë atë numër pa ndonjë shpjegim të veçantë, dhe supozohet se numri 4 konsiderohet i pafat në disa rajone.

Për ata që pyesin pse Asus ROG 5 mund të jetë pajisja mobile më e mirë e lojrave këtë vit, është sepse ai do të ketë një ekran 6.78 inç, një bateri 6,000 mAh që mbështet karikimin 65W, procesorin më të fundit dhe aktualisht më të fuqishëm Qualcomm Snapdragon 888, 16 GB RAM dhe kamera kryesore 64 MP.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Dega rrëzohet në tokë, ndërsa një grup muzikantësh performonin në park

Ky është momenti kur një grup muzikantësh patën një arratisje me fat kur një degë rreth 13 metra e...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -