E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Një muaj pa Nënën, Robert dhe Patris Berisha me dedikime prekëse në rrjete sociale

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Sot (e martë) janë bërë një muaj që nga vdekja e Nënës së muzikantëve të njohur shqiptarë, Robert e Patris Berisha.

Të njëjtit kanë rikujtuar të ëmën e tyre, Teutën, me anë të postimeve në rrjete sociale.

Patrisi dhe Roberti nuk munguan me dedikime prekëse, ndonëse njoftuan se kaloi vetëm një muaj.

“1 muaj pa ty”, shkroi në anën tjetër Roberti në një fotografi krah të ëmës në InstaStory, bashkangjitur një ‘emoji’ me zemër të thyer.

“1 muaj pa ty oj shpirt i bardhë. Më mungon çdo ditë më shumë e më shumë”, ka shkruar Patrisi në Facebook.

Nëna e dyshes së famshme,Teuta, ndërkohë thuhet se vuante prej kohësh nga një sëmundje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -