E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Një kriminel i dënuar paditi shtetin sepse Ferrari i tij ishte shkatërruar

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Një kriminel i dënuar u arratis në një vend tjetër për të shmangur vuajtjen e dënimit, por një Ferrari i shtrenjtë nuk arriti të shpëtonte. 

Zahid Khan, 35 vjeç, u dënua me dhjetë vjet burg për mashtrim me targa. Sidoqoftë, pak para vendimit, ai iku me aeroplan nga Britania e Madhe në Dubai, ku ende gëzon lirinë e tij.

Kjo qartë nuk ishte e mjaftueshme për të, kështu që ai tani vendosi të padisë policinë e West Midlands. Khan tha se ai kishte filluar procedurat kundër policisë që shkatërroi në mënyrë të paligjshme një Ferrari që kushtonte 200,000 euro.

Khan jeton në një nivel të lartë në Dubai dhe ai nuk e fsheh atë, ai ka një shofer që e drejton atë në ahengje me Rolls Royce, dhe ai shpesh është parë në shoqërinë e Floyd Mayweather dhe madje edhe reperit Buster Rhymes.

Mbi të gjitha, menjëherë pasi u arratis nga Britania, ai bëri një video në të cilën ai shkatërron një Rolex prej 30,000 dollarësh me një çekiç.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -