E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Ngjarjet kryesore të ditës së sotme

Duhet lexuar

spot_img

 InKosova ju sjell ngjarjet kryesore të ditës:

09:00

Për nder të shënimit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mbahet turnir në shigjetari. (Skenderaj)

11:00

Për nder të shënimit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mbahet turnir në shah. (Hotel “Grand”, Prishtinë)

13:00

Për nder të shënimit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mbahet finalja e turnirit të volejbollit. (Skenderaj)

14:00

Për nder të shënimit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës bëhet shpallja e mësimdhënësve të dalluar. (Gjimnazi “Hamëz Jashari”, Skenderaj)

17:45

Për nder të shënimit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mbahet Manifestimi Nata e Zjarreve. (Kompleksi Memorial “Adem Jashari”, Prekaz)

18:00

Për nder të shënimit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës mbahet koncert. (Stadiumi i  futbollit, Skenderaj)

 

 spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img