E premte, 1 Korrik, 2022
No menu items!
spot_img

Nga 2 qershori fillojnë regjistrimet në KBF Prishtina, klubi dhuron fanela falas për regjistrimet e reja

Duhet lexuar

spot_img

KBF Prishtina, është ekipi i basketbollit të femrave i cili nga 2 qershori hap dyert e veta për pranimin e gjeneratave të reja të cilat janë të interesuara të bëhen pjesë e klubit më të suksesshëm në vend.

KBF Prishtina përmes postimeve në rrjetet sociale Facebook dhe instagram, ka njoftuar të gjitha vajzat e interesuara që regjistrimet do të fillojnë nga 2 qershori.

Poashtu përmes këtyre postimeve, Klubi i Basketbollit të Femrave Prishtina ka njoftuar që për regjistrimet e gjeneratave të reja t’u ofrojë mundësinë e dhurimit të fanelës falas, secilës vajzë që do të bëhet pjesë e klubit.

May be an image of one or more people and text

Poashtu në postimin e tyre, KBF Prishtina e ka publikuar edhe orarin e ushtrimeve dhe vendin ku do të mbahen këto ushtrime.

Përveq në Shkollën Pavarësia e cila shkollë gjendet në Lagjen Mati 1 në kryeqytet, ku Klubi i Basketbollit të Femrave Prishtina do të startojnë me ushtrime, më vonë do të vazhdojnë edhe në pjesë tjera të Prishtinës.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo