E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Neymar: Dua edhe një finale të Ligës së Kampionëve me PSG-në, nuk shkoj në Ligën Premier

Duhet lexuar

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Kinezi i cili me precizitet të paparë, godet me llastik pikën e ujit që rrjedh nga shishja

Një burrë nga Kina është bërë hit në internet për shkak të një veçorie që ai e ka –...

Pse bebet mbajnë aromë më tërheqëse sesa fëmijët e rritur?

Aroma e butë e një të porsalinduri te prindërit ngjall ndjenja të forta dhe i inkurajon ata të kujdesen...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Neymar Jr është i lumtur te Paris Saint Germain dhe madje duket se do të rinovoj kontratën e tij me kampionët e Francës.

Në një intervistë ylli brazilian zbuloi se do të donte të luante edhe njëherë në finalen e Ligës së Kampionëve me PSG-në.

Unë motivohem nga fitoret që kam arritur në karrierën dhe jetën time”.

“E di se çfarë do të thotë të fitosh Ligën e Kampionëve. Dua të luaj një tjetër finale me PSG, jam i bindur që një gjë e tillë do të ndodhë”.

Kur është pyetur për të ardhmen, braziliani ka thënë se nuk do të donte të luante në Ligën Premier.

“Nuk i shoh shumë ndeshjet në Ligën Premier, por më kanë treguar se atje luhet një futboll shumë fizik”.

“Futboll me kontakte fizike luhet edhe në Francë“, nënvizoi Neymar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -