E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Neuer ky xhoker i Bayernit, lehtazi zëvendëson lojtarët në fushë

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Pozicioni më kryesor në futboll është ai portierit, megjithatë duket se klubi bavarez ka një ‘portierlojtar’ që mbron portën e tyre

Ajo që bie në sy tek portieri gjerman është se shpesh merr guximin dhe provon fatin edhe si lojtar në fushë, e këtë gjë e shpjegon më së miri videoja të cilën mund ta shihni poshtë.

Neuer u transferua nga klubi i vendlindjes, Schalke tek klubi bavarez, Bayern Munich në verën e vitit 2011.

Që kur Neuer u bë gardian i portës, kampionët rekord kanë gëzuar tetë nga një nëntë tituj të mundshëm të Bundesligës, pesë Kupa DFB dhe dy Ligë të Kampionëve si pjesë e trefishimeve të papara të kontinentit 2013 dhe 2020.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -